Facebook

LinkedIn

Copyright 2019 Limon Kreatif.
Tüm Hakları Saklıdır.

8:30 - 18.30

Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi

0 (216) 504 07 00(Pbx)

Bir Telefon Kadar Yakındayız

Facebook

Twitter

Menu

Sayın Kullanıcılar,

 

Bu internet sitesindeki bilgiler yalnızca bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup herhangi bir şekilde hukuki görüş olarak kullanılmamalıdır. Bu site ve içerdiği bilgiler avukat ve müvekkil ilişkisi kurmak amacı ile tasarlanmamıştır. Bu kapsamda, bu internet sitesinde yer alan bilgiler yürürlükte bulunan kanun, ve ikincil mevzuatta meydana gelen değişikliklere bağlı olarak güncelliğini yitirebilir ve yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Bu kapsamda, bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce yetkili kişilere yasal danışmanlık için başvurmanız gerekmektedir.

 

Bu sitedeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayreti göstermekteyiz. Bununla birlikte, Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu olarak, bu sitede yer alan bilgilerdeki herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz.

 

Bu internet sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır. Bu site, iş veya buna benzer başka bir kazanım talep etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılamaz. Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, Kullanım Şartları’nda yer alan şart ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.

 

Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu’na aittir. Fikri mülkiyet hakkı dahilindeki yazılı bilgi ve belgeler, logolar, Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu’nun mülkiyetindedir ve Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu’nun yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılmaz.

 

Ziyaret ve Kullanma Şartları:

 

1- Bu web sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin reklamla ilgili Mesleki Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve reklam yasağına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu site, Avukatlık Meslek Kuralları çerçevesinde düzenlenmiş olup, iş veya buna benzer bir kazanım talep etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılamaz. Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler Ziyaret ve Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

 

2- Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu’na aittir. Fikri Mülkiyet Hakkı dahilindeki yazılı bilgiler ve belgeler, Firma logosu, Firma’nın mülkiyetindedir ve Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu’nun ortaklarının yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.

 

3- Büromuz açıkça ve yazılı şekilde izin vermediği sürece, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu isteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.

 

4- Faks ve/veya e-mail ile büromuza gönderilen herhangi bir bilgi veya bu sitenin veya içerdiği bilgilerin herhangi başka bir şekilde kullanımı, hiçbir şekilde avukat ve müvekkil ilişkisi oluşturmayacağı gibi büromuzun var olan müvekkilleri ile de kısmi avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve belgeler tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağıtım amaçlı değildir. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu, bu sitenin içeriği veya ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.