Facebook

LinkedIn

Copyright 2019 Limon Kreatif.
Tüm Hakları Saklıdır.

8:30 - 18.30

Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi

0 (216) 504 07 00(Pbx)

Bir Telefon Kadar Yakındayız

Facebook

Twitter

Menu
a
25

Yıllık Etkin Tecrübe

a

Gayrimenkul Hukuku

a

İdare Hukuku

a

Ticaret Hukuku

a

Ceza Hukuku

a

Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Olarak Haklarınızı Koruyoruz.

1995 yılında İstanbul’da kurulmuş bulunan Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, yerli ve yabancı birçok şirketin danışmanlık ve savunma hizmetlerini ulusal ve uluslararası yargı mercileri karşısında görmektedir.

 

Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk ve Danışmanlık Bürosu birçok müvekkili için önemli bir pazar olan Türkiye’de büyüme ve yatırım fırsatları sunmaya, müvekkillerinin amaçlarını gerçekleştirecek ve etkileyecek ekonomik, yasal ve siyasi çevrenin anlaşılabilmesi için yasal danışmanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

 

Eke&Şimşek, yaklaşık 25 yıldır ülkemizin seçkin kurumlarına hizmet veriyor. Bilişim, enerji, ticaret, FIDIC Sözleşmeleri, blockchain, rekabet, havacılık, kişisel verilerin korunması, denizcilik, sigorta gibi uzmanlık alanlarına odaklanan Eke & Şimşek, deneyimli danışmanlardan ve avukatlardan oluşan kadrosu ile farklılaşıyor.

 

ICC, LCIA, UNCITRAL, ICSID, AD HOC, CAS, AAA vb. uluslararası Tahkim Kurumlarında sayısız yerli ve yabancı şirkete hizmet sağlayan Eke & Şimşek, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Rusça dillerinde Tahkim Hukukuna ilişkin hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda dünyanın önde gelen ülkelerinde partner hukuk firmaları ile bu konularda güç birliği içindedir.

 

 Pozitif bir tutumla yenilikçi çözümler sunarak, gerek yurt içi gerekse sınır ötesi dava ve tahkim konularında uyuşmazlıklar doğmadan önleyici hukuku hayata geçiren Eke&Şimşek, bu alanlardaki tecrübesi ile fark yaratmaktadır.

 

Uzun vadeli kontratlarla müvekkillerine odaklanan, öğrenen kurum yapısı ile özel hususları araştırıp kültürünün bir parçası haline getiren ve hizmet verdiği kuruma tam olarak özelleşebilen Eke&Şimşek, ülkemizin bu konudaki en önemli açıklarından birini dolduruyor.

 

Aynı zamanda müvekkili bulunan şirketler bünyesinde üst düzey yöneticilere yönelik Profesyonel Eğitim Çalışmaları ve Kurum İçi Motivasyon Eğitimleri ile de öne çıkan Eke&Şimşek, deneyimi, bilgi birikimi ve profesyonel kadrosu ile profesyonel kurum kültürünün devamlılığı için çalışmaktadır.

Bazı Ülkelere Göre Dava Oranlarımız

İtalya 0
Almanya 0
Fransa 0
İletişime Geç
a

Haklarınızı Koruyoruz

Avukat ekibimiz sizi ve haklarınızı, hukuki mevzuatlara tam bağlı bir şekilde korumaktadır.

İletişime Geç
a

Hukuki Danışmanlık

Her alanda hukuki danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz, tecrübeli ekibimiz her daim sizinle

İletişime Geç
a

Güncel Yasalar

Güncel yasalara ve mevzuatlara hakim, deneyimli avukat ekibimiz ile sizi her konuda bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

İletişime Geç