Facebook

LinkedIn

Copyright 2019 Limon Kreatif.
Tüm Hakları Saklıdır.

8:30 - 18.30

Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi

0 (216) 464 68 11

Bir Telefon Kadar Yakındayız

Facebook

Twitter

Menu
T

icaret Hukuku, gerçek veya tüzel kişiler arasındaki ticari iş ve birlikteliklerin oluşturulması, sürdürülmesi, sonlandırılması ve oluşabilecek uyuşmazlıkların çözüm noktasında yapıcı kuralların bütününü ifade eder. Gerçek veya tüzel kişi olup olmadığına bakılmaksızın her tüccarın, bütün ticari oluşumlarıyla ile ticaret hukukuna tabi olduğu tartışmasızdır.

Ticari hayat dikkat ve sürekliliğe ihtiyaç duyan, oldukça değişken bir sisteme sahiptir. Bu sebeple mevcut ticari oluşuma ilişkin olarak hukuki yönden yapılacak olan iş ve işlemlerin doğruluğu kadar hızlı olmasıda büyük öneme sahiptir. Bu süreçle öne çıkan konulardan biri de ticari sözleşmelerdir. Hem Türkiye sınırları içerisinde hem de uluslararası arenada ticaret hayatının itibarlı ve güvenli birşekilde ilerleyebilmesi için anlaşmazlıkların önlenmesi, belirsiz durumların ortadan kaldırılıp, güven ortamının oluşturulması aşamasında ticari sözleşmeler önemli bir rol oynar.

Günümüzde, gelişen teknolojik hizmetler ile birlikte e-ticaret inanılmaz bir hızla yaygınlaşmaktadır. E-ticaret, hizmet veticari faaliyetlerin elektronik araçlar ile internet üzerinden yürütülmesi durumudur. Bu sektör tam oalrak yayngınlaşmış olmakla beraber, dünya pazarında çok ciddi bir yere sahiptir. bu sektörde ilerlemek isteyen iş insanlarının, iyi bir hukuk bürosu ile çalışarak etkili bir hukuki danışmanlık alması gerektiği kaçınılmaz bir gerçektir.

 

Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu olarak; Ticaret Hukuku alanında deneyimli avukat kadromuzla ulusal ve uluslararası ticarete dayalı sözleşmelerin hazırlanması, yürütülmesi, sona erdirilmesi ve uyuşmazlıkların hasarsız bir biçimde çözülmesi, ticari görüşmeler, yatırım teşvikleri, franchising, şirket kuruluş aşamaları gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi ve bütün bu konularda ortaya çıkabilecek hukuki problemlerin çözümlenmesi, E- ticaret gibi konularda müvekkillerimize; Türkiye ve Serbest Bölgeler nezdinde hukuki danışmanlık ve kapsamlı bir avukatlık hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 

Yardıma mı İhtiyacınız var? Hemen İletişime Geçin

 

Değerli Müvekkillerimiz ve İş Ortaklarımız,

 

Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu olarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığı en önemli önceliğimizdir.

 

Bu nedenle mümkün olduğunca evde kalmanızı öneriyoruz. Ancak zorunlu durumlarda dava, icra ve sözleşmeleriniz ile danışmanlık hizmeti almak istemeniz halinde ve işlerinizin güvenle devam edebilmesi amacıyla gerekli hukuki servisin, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve talepleriniz dahilinde sürdürülebilmesi bakımından, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek, aynı anda kısıtlı sayıda müvekkillerimizi kabul edecek şekilde randevulu olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Hukuk Büromuzda dezenfeksiyon başta olmak üzere gerekli tüm önlemleri almaktayız.

 

Mevcut dava ve icra takipleri ile her türlü hukuki sorunun çözümü konusunda,Uyap üzerinden sıkı bir şekilde kontrollü olarak adliyede görülmesi gerekli işlemlerimiz aksamadan yürütülmektedir.

 

Hukuksal servis ve danışmanlık almak istemeniz halinde; lütfen www.ekesimsek.com internet sitemizden yahut info@ekesimsek.com, mail adresimizden randevu almayı unutmayınız!

 

Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu olarak sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

 

Av. Suat ŞİMŞEK