Facebook

LinkedIn

Copyright 2019 Limon Kreatif.
Tüm Hakları Saklıdır.

8:30 - 18.30

Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi

0 (216) 504 07 00(Pbx)

Bir Telefon Kadar Yakındayız

Facebook

Twitter

Menu
E

ke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu olarak, birlikte hem ulusal hem de uluslararası alandaki enerji hukuku düzenlemeleri kapsamında uzmanlık sahibidir. Enerji hukuku mevzuatı hem yenilenebilir hem de yenilenemeyen enerjinin kullanımı ve vergilendirilmesini kapsamaktadır. Avukatlarımızın uzmanlaştığı başlıca yenilenemeyen enerji kaynakları ise petrol, petrol ürünleri, kömür ve doğal gazdır.

Türkiye Cumhuriyeti Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (“EPDK”), enerji piyasasının düzenlenmesi ve denetlenmesinden sorumludur. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ise, bağlı kuruluşlar ve kamu kurumları ile birlikte, enerji politikalarından sorumludur.

Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu olarak, enerji hukuku alanında, satın alma sözleşmelerinin hazırlanması petrol alımı, satımı ve üretimi, elektrik alımı ve satımı, lisans ve ruhsat temini, lisans ve ruhsat temini ve bu projelerde oluşabilecek sorunlar il ilgili çalışmaktadır.

Hukuk Büromuz, doğalgaz ve petrol noktasında partnerlerine kapsamlı hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Bünyemizde bulunan tecrübeli ve uluslararası arenada varlığını sürdüren avukat ekibimiz ile Türkiye’deki müvekkillerimizin bütün faaliyetleri için danışmanlık hizmeti sunmaktayız

 

 

Yardıma mı İhtiyacınız var? Hemen İletişime Geçin