Facebook

LinkedIn

Copyright 2019 Limon Kreatif.
Tüm Hakları Saklıdır.

8:30 - 18.30

Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi

0 (216) 464 68 11

Bir Telefon Kadar Yakındayız

Facebook

Twitter

Menu
A

ile ve Uluslararası hukuk kapsamında; evlilik sözleşmelerini hazırlanması, nişanlanma durumunun bozulmasından oluşabilecek maddi ve manevi zararlara karşı tazminat dava süreçlerinin yürütülmesi, aile içi tapu işlemlerinin yürütülmesi, anlaşmalı boşanma durumları için bu duruma uygun protokollerin hazırlanması, boşanma davalarında nafaka, maddiveya manevi tazminat, mal tasfiyesi talepleriyle ilgili savunmalar hazırlanması, evlilik dışında olan çocuk ile baba arasında soy bağı davalarının yürütülmesi, evlat edinme gibi dava süreçlerini yürütmekteyiz.

Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu olarak; aile içi şiddet ve çocuk istismarı konularında bütün barolar ile birlikte aktif çalışmalar yürütmekte bu tip rahatsız edici olayların yargıya taşınması ve sürecin takibinde bir çok çalışmalar yapmaktadır.

Yardıma mı İhtiyacınız var? Hemen İletişime Geçin

 

 

Değerli Müvekkillerimiz ve İş Ortaklarımız,

 

Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu olarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığı en önemli önceliğimizdir.

 

Bu nedenle mümkün olduğunca evde kalmanızı öneriyoruz. Ancak zorunlu durumlarda dava, icra ve sözleşmeleriniz ile danışmanlık hizmeti almak istemeniz halinde ve işlerinizin güvenle devam edebilmesi amacıyla gerekli hukuki servisin, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve talepleriniz dahilinde sürdürülebilmesi bakımından, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek, aynı anda kısıtlı sayıda müvekkillerimizi kabul edecek şekilde randevulu olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Hukuk Büromuzda dezenfeksiyon başta olmak üzere gerekli tüm önlemleri almaktayız.

 

Mevcut dava ve icra takipleri ile her türlü hukuki sorunun çözümü konusunda,Uyap üzerinden sıkı bir şekilde kontrollü olarak adliyede görülmesi gerekli işlemlerimiz aksamadan yürütülmektedir.

 

Hukuksal servis ve danışmanlık almak istemeniz halinde; lütfen www.ekesimsek.com internet sitemizden yahut info@ekesimsek.com, mail adresimizden randevu almayı unutmayınız!

 

Eke&Şimşek Uluslararası Hukuk Bürosu olarak sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

 

Av. Suat ŞİMŞEK